Ranking Suszarek Do Włosów – Jaka suszarka najlepsza?

18 Kwi

Ranking Suszarek Do Włosów – Jaka suszarka najlepsza?

Ranking suszarek do włosów – jaka jest najlepsza suszarka do włosów?

Nasi eksperci na podstawie badań oraz danych sprzedażowych, stworzyli zestawienie w którym prezentowane są najlepsze i dobre suszaki do włosów. Zestawienie te uwzględnia modele najczęściej kupowane w sklepach internetowych ale również ocenę danych produktów. Nasz ranking aktualizowany jest co miesiąc żeby nasi klienci wiedzieli jakie produkty należy wybrać.

Najważniejszym parametrem wyboru suszarki jest jej moc. Im jest ona większa tym siła nawiewu jest bardziej efektywna czyli szybciej zostaną wysuszone nasze włosy. Dla Pań oraz Panów którzy posiadają gęste włosy zaleca się wybranie suszarki o mocy minimum 1700W, ale po testach które przeprowadziliśmy w redakcji stwierdzamy że lepsze będą modele 2000W i więcej. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na takie parametry jak ustawienie temperatury czy siły nawiewu. Renomowani producenci tworzą suszarki z trzy stoponiowym trybem nawiewu, przez co możemy bardzo dobrze dobrać siłę suszenia do stanu naszych włosów czy potrzeby modelowania.

Ciekawą funkcją jest jonizacja. Ale od początku, susząc włosy gorącym powietrzem, woda z naszej skóry zaczyna parować, ale jednocześnie zostają wytworzone ładunki elektryczne czyli kationy. To one właśnie odpowiadają za elektryzowanie się naszych pięknych włosów, niestety elektryzowanie wpływa bardzo negatywnie na stan zdrowia naszych włosów bo zaczynają wypadać oraz bardzo trudno je wymodelować. Jonizacja polega na wypuszczeniu milionów ładunków ujemnych które neutralizują ten efekt. Włosy po jonizacji wyglądają poprostu lepiej, nasz ranking szuszarek uwzględnił właśnie tą funkcje przy podium. Dodamy ze długotrwałe użytkowanie funkcji jonizacyjnej pomaga odżywiać włosy i poprawia ich stan!

Jeżeli będziemy używać naszej suszarki codziennie do modelowania włosów, to musimy wybrać model z dyfuzorem. Dyfuzor pozwoli na swobodne i łatwe wymodelowanie naszych włosów.


Suszarka do włosów Remington D5220

Suszarka od firmy Remington, ma moc 2400W z opcją Turbo czy 2 stopniową regulacją prędkości oraz aż 3 stopniową regulację temperatury. Jako jedna z nielicznych ma opcję zimnego nawiewu która pomaga w stylizacji włosów. Firma remington wprowadziła do swoich urządzeń funckje jonizacji, której zadaniem jest zapobieganiu elektryzowaniu się włosów oraz pozostawienie ich lśniącymi i gładkimi. D5220 został wyposażony dodatkowo w uchwyt do zawiaszania, dyfuzor czy koncentrator powietrza.


Suszarka do włosów Philips ThermoProtect HP8232/00

Phillips HP 8332 to suszarka z serii Thermo Protect która stawia na pielegnacje jonową o mocy 2200W, wyposażona została w dyfuzor który ma za zadanie zwiększyć objętość włosów i zapobiec ich elektryzowaniu się. Producent do zestawu dołączył nasadkę modelującą 14 mm która dodatkowo zwiększy objętość włosów.

Szybkie suszenie włosów, nie jest dla nich zbyt dobre, lecz różne zestawienia szybkości i temperatury pozwalają na bezpieczne wykonywanie tego zabiegu codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *