Ranking Golarek Męskich 2017

13 Kwi

Ranking Golarek Męskich 2017

Nasz ranking golarek męskich został przygotowany w oparciu o golarki męskie, które są najczęściej kupowane w sklepach. Nasz portal jest firmą która chce pomóc w wyborze takich produktów, by spełniały one swoje przeznaczenie.

Oczywiście jeżeli chcecie kupić dobrą golarkę męską, to należy zwrócić uwagę na takie cechy produktu jakie były brane podczas tworzenia, ranking golarek męskich:

Typ Golarki – tutaj ważną rzeczą jest jej zasilanie, musimy określić czy chcemy zasilaną na baterię czy standardową kablową. Ale również w gre wchodzą modele z dedykowanym akumulatorem, i naszym zdaniem mają one najlepsze preferencje do użytkowania. Ich ruchy nie są ogarniczone przez kable itp.

Czas Pracy – jest to parametr który dotyczy tylko i wyłącznie golarek akumulatorowych i na baterię. Warto sprawdzić ile wynosi czas pracy na jednym ładowaniu, ile wynosi sam czas ładowania. I wybrać najlepszą golerkę męską dla siebie.

System Golenia – mamy golarki z systemem foliowym który tnie bardzo gładko i prowadzi się po skórza, a zarazem są to jedne z najtańszych golarek, lecz warto zwrócić uwagę że nie golą one tak dokłądnie jak te które mają specjalne głowice.


Golarka Philips S5400/06 319 ZŁ

Seria 5000 od firmy Philips pozwala na golenie w trybie mokrym jak i suchym, co umożliwia otrzymanie efektu świeżości i zadbanej skóry. Podczas golenia skóra jest chroniona a system ostrzy jest tak zaprojektowany żeby można było łątwo i precyzyjnie przesuwać nim po skórze oraz jednocześnie ją chronić. Golarka zapewnia ponad 45 minut bezprzewodowego golernia, a czas ładowania wynosi tylko godzinę. Producent udziela na produkt 2 latnią gwarancję nie tylko na golarkę ale również na ostrza.


Golarka Philips S5100/06 290 ZŁ

Jest to golarka akumulatorowo – sieciowa i pozwala na 40 minutowe bezprzewodowe golenie. Posiada 5 kierunkowe głowice typu Flex oraz precyzyjny trymer SmartClick. Trymer nadaje się idealnie do pielęgnacji wąsów i przycinania bokobrody.


Ranking Golarek Męskich – rodzaje

W świecie golarek wyróżniamy wiele rodzajów, ale nie każdy klient zdaje sobie sprawę z wad i zalet tych produktów. Więc w ramach rankingu postanowiliśmy omówić kilka typów.

Golarka Męska z Folią

Są to urządzenia wyposażone w specjalną folię z otworami, w które podczas golenia dostają się włosy, a pod samą folią znajdują się ostrza tnące. W zależności od producenta oraz modelu, otwory te mogą zostać rozmieszczone pod różnymi kątami co zmienia ich dokładność. Na rynku wyróżniamy jeszcze podział w systemach z folią na: pojedyncze, podwójne czy nawet potrójne.

Zaletami tych golarek są
: niska cena, bardzo płynne golenie, a wybierając golarkę z potrójnym ostrzem dostajemy bardzo efektywne i dokładne golenie.

Niestety nie są one pozbawione wad. Czas golenia jest dużo dłuższy niż przy innych maszynkach, a wybierając system pojedynczy nie ma on zbyt dużej efektywności.

Golarki głowicowe

Są to maszynki wyposażone w dwie lub nawet trzy głowice, które dzięki swej ruchomości dopasowują się idealnie do kształtu twarzy i zapewniają bardzo dokładne golenie. Golarki te różnią się od siebie przede wszystkim ilością głowic ale również samych ostrzy.

Główną zaletą jest ekspresowe golenie, które zajmuje maksymalnie kilka minut oraz bardzo wysoka dokładność zabiegu.

Wadą tego typu golarek jest ich wysoka cena i możliwość uszkodzenia głowic poprzez ich zaklinowanie.

 

Dziękujemy za zapoznanie się z naszym rankingiem golarek męskich, mamy nadzieje że nasz ranking pomógł Ci w wyborze odpowiedniej golarki elektrycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *