Pewność siebie – klucz do uwodzenia

23 Kwi

Pewność siebie – klucz do uwodzenia

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego jedni mężczyźni są bardziej atrakcyjni niż inni? Dlaczego kobiety wybierają innych, a Ty nie masz wielkiego powodzenia? Jakie są tego powody i przede wszystkim jak zmienić taki stan rzeczy? Powodów może być cała masa, a jednym z nich na pewno jest pewność siebie!

Co zrobisz, gdy widzisz piękną kobietę? Jak się zachowujesz, czy próbujesz do niej podejść i zagadać? Zdecydowana większość osób tego nie robi. Zanim pomyślą co warto uczynić, co powiedzieć i jak zareagować atrakcyjna kobieta znika z naszego pola widzenia. Na imprezach zanim się zdecydujesz to ona tańczy już z innym.Takie porażki bez walki są przykre i smutne, jednak musisz wiedzieć, co cała wina tego stanu rzeczy to Twoja postawa!

Brak pewności siebie skutkuje tym, że po prostu się stresujesz. Zamiast na luzie zagadać wymyślasz sobie w głowie historie, próbujesz opracować plan rozmowy- kiedy ja powiem to, ona odpowie tamto, a wtedy ja powiem to I wiesz co? Ona zawsze odpowiada coś innego, na co Ty nie wpadłeś, bo rozmowy nie da się ustalić z góry. Uwodzenie kobiet ma to do siebie, że nie można tutaj działać w ramach sztywnych schematów. Musisz wiedzieć co powiedzieć w każdej sytuacji, nie możesz doprowadzić do niewygodnej i niezręcznej ciszy, bowiem ta cisza zabija cały urok rozmowy. Z racji, że jesteś facetem to do Ciebie należy zadania tego, by kierować rozmową, nie czekaj na jej ruch, bo najpewniej się nie doczekasz. Początki mogą być jednak trudne. Warto więc ćwiczyć pewność siebie, warto trenować i rozmawiać z obcymi kobietami, ponieważ w ten sposób wykształcisz w sobie luz i umiejętność rozmowy z nieznajomym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *